ЗМІ США: Порошенко — корупціонер, потрібно знайти та заарештувати його активи

agronews.com

«The Washington Times» – одна з найбільш відомих консервативних газет, що видаються у США, опублікувала статтю, в якій екс-голова України Петро Порошенко був названий корумпованим президентом. Також дана стаття закликає до залучення до відповідальності корупціонерів при співпраці з країнами Заходу.

Автор опублікованої колонки Уес Мартін, який є відставним армійським полковником, написав, що екс-президент України за допомогою Національного антикорупційного бюро розправлявся зі своїми опонентами на політичній арені держави. Також НАБУ було використано на користь бізнес-партнерів екс-президента. Таким чином, у 2016 році Бюро викреслило зі списку, що викликає підозри, компанії, які обкрадали оборонну сферу держави, а також пов’язані з сім’єю Олега Гладковського — заступника Ради нацбезпеки та оборони України.

Уес Мартін звинуватив Порошенка в отриманні вигоди від постачань в українську армію. Автор вважає, що уряд екс-голови мав вигоду від завищених цін на озброєння.

agronews.com

Також у статті були згадані інші факти можливої корупції, які описані у книзі народного депутата Олександра Онищенка «Петро П’ятий».

На думку Уеса Мартіна, країни Заходу можуть посприяти чинному президенту України Володимиру Зеленському у пошуку виведених з країни корупційних активів, а також у залученні злочинців до відповідальності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*