Низка кримінальних справ в Україні триває — розпочато розслідування проти екс-голови Конституційного суду

vybor.news

Державним бюро розслідувань було порушено кримінальну справу проти екс-голови Конституційного суду України Станіслава Шевчука. Зазначимо, екс-главу КСУ звинувачують у тому, що він зловживав посадовими повноваженнями.

Слідчими бюро розслідувань було відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання посадовими повноваженнями колишнім керівником Конституційного суду. Прес-секретар ДБР Анжеліка Іванова наголосила, що провадження відкрили за зверненням одного з парламентаріїв, який повідомив, що Шевчук протиправно прийняв рішення про призначення позаштатних радників. Дані дії екс-глави КСУ призвели до того, що в бюджеті з’явилися непередбачені витрати

На даний момент співробітники ДБР намагаються встановити чи був у діях Шевчука склад злочину, передбаченого частиною 1 статтею 364 КК України.

vybor.news

Шевчук виступив із заявою, в якій зазначив, що відкриття кримінального провадження ДБР проти нього є ще одним способом тиску. Він підкреслив, що за цим тиском стоять ті, хто звільнив його з посади голови КСУ та не хочуть того, щоб Шевчук був відновлений на посаді.

Необхідно нагадати, що Станіслав Шевчук був звільнений зі своєї посади ще 14.05.19. Того ж дня, екс-голова КСУ заявив, що в суді стався переворот, що суперечить Конституції, а також захоплення держвлади. Також він підкреслив, що за всім цим стоїть особисто голова держави Порошенко. Пізніше Шевчук подав скаргу на своє звільнення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*