Суд Київської області заборонив заступник голови НБУ Рожкової виконувати свої обов’язки. Рожкова продовжила роботу

finclub.net

Катерина Рожкова, заступник голови Нацбанку України, приїхала з конференції зі Сполучених Штатів Америки та переступила до роботи. Заступник голови розмістила у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» відеозвернення, в якому вона сповістила громадськість про свій намір продовжити працювати.

Заступник голови у своєму відеозверненні спростувала дані, які були поширені у засобах масової інформації про те, що вона не повернулася з конференції, що проходила у столиці Сполучених Штатів — Вашингтоні. Рожкова також прокоментувала рішення Баришівського суду, який відсторонив її від роботи. Заступник голови повідомила, що рішення суду не було отримано, тому на момент 13 червня вона продовжує працювати. За словами Рожкової, коли буде отримано рішення судового органу, НБУ оскаржить його в порядку, встановленому законом.

finclub.net

Раніше повідомлялося, що 13 червня Баришівський райсуд, розташований у Київській області, вирішив ввести заборону на участь у засіданнях правління центрального банку країни — НБУ, а також виконувати свої повноваження Катерині Рожкової.

Також, накласти заборону на виконання своїх повноважень Катерині Рожкової катували парламентарії, який подали позов до Окружного адміністративного суду, який визнав націоналізацію ПриватБанку незаконною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*