Біля берегів Оману атаковані танкери Норвегії та Японії

Apnews.com

Повідомляється, що 13 червня в Оманській затоці на південному сході Аравійського півострова на 2-х нафтових танкерах сталися вибухи, у результаті яких судна охопила сильна пожежа.

Згідно з даними, нафтові танкери Front Altair та Kokuka Courageous були серйозно пошкоджені, у результаті вибухів. Власниками кораблів є норвезька та японська компанії. Влада заявляє про напад, при якому були використані торпеди. Таким чином, Хиросиге Секо, голова Міністерства економіки Японії, заявив про те, що надійшла інформації про вчинення нападу на 2 кораблі у водах Ормузької протоки.

Apnews.com

Міжнародне агентство новин «Reuters», посилаючись на засоби масової інформації Ірану, повідомляє про те, що один з кораблів – Front Altair затонув. Однак норвезька компанія, яка володіє судном, заявила, що воно все ще знаходиться на плаву, а екіпаж врятовано. Згідно з даними судно перевозило понад 75000 тонн нафти. Другий танкер також сильно пошкоджений, проте на даний момент дрейфує без екіпажу.

Відзначається, що протягом години після події ціни на нафту підвищилися на 4%. А через Ормузьку протоку та Оманську затоку експортується істотна частка світового ринку нафти. Зокрема, для Катару, Кувейту та Бахрейну Ормузька протока є єдиним шляхом постачання нафти на експорт.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*