В ЄБРР пророкують негативні наслідки перенесення запуску ринку електроенергії в Україні більше ніж на рік

amp.fakty.ua

Представники Європейського банку реконструкції та розвитку дотримуються думки про те, що запуск ринку електроенергії в Україні, запланований на 1 червня поточного року, можна відкласти максимум на 6 місяців, а річна пауза може привести до великих втрат. Зокрема представник відділу зовнішніх зв’язків ЄБРР Антон Усов підкреслив, що надмірне затягування з запуском може спровокувати падіння зацікавленості до українського ринку з боку інвесторів.

amp.fakty.ua

За словами Усова, експерти в області ринку електроенергії гарантують, що всі технічні та юридичні проблеми можуть бути ліквідовані за 3-6 місяців, при цьому ринок може функціонувати в тестовому режимі. Він також підкреслив, що запуск ринку електроенергії є черговим кроком на шляху інтеграції України в ЄС, тому будь-які паузи можуть негативно відбитися на даному процесі. Усов вважає, що запуск реформи повинен відбутися якомога швидше, інакше момент буде упущено і дана реформа не справить належного ефекту.

Нагадаємо, що раніше президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект про перенесення запуску ринку електроенергії в Україні на 1 червня 2020 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*