Україна не вирішила, якого прем’єра Молдови визнавати

ehomd.info

У коментарі МЗС України за підсумками візиту до Республіки Молдови Віктора Крижанівського, спецпредставника України з питань придністровського врегулювання, йдеться про те, що главами уряду відомство називає і Майю Санду і Павла Філіпа.

Відзначається, що Майя Санду була призначена опозиційною більшістю парламенту 8 червня, а Павло Філіп 9 червня був призначений на пост виконувача обов’язків президента Конституційним судом.

Згідно з даними, у повідомленні зовнішньополітичного відомства не акцентується увага на факті визнання когось одного чинним прем’єр-міністром Республіки Молдови.

Повідомляється, що робоча поїздка спецпредставника МЗС Віктора Крижанівського була здійснена 12 червня.

ehomd.info

На сайті відомства йдеться про те, що протягом першої половини дня були проведені зустрічі з Зінаїдою Гречаний, головою парламенту, з прем’єром Майєю Санду, і з членами її уряду — головою МЗС Миколою Попеску та Василем Шовою, котрий обіймає посаду заступника голови уряду з питань реінтеграції. Протягом другої половини дня Крижанівський зустрівся з прем’єром Павлом Філіпом, а також членами його уряду, серед яких Тудор Уляновскі, голова МЗС та євроінтеграції, та віце-прем’єр з питань реінтеграції Крістіна Лєснік.

Згідно з інформацією МЗС України, спецпредставник України відзначав на зустрічах важливість підтримки Молдовою курсу на євроінтеграцію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*