Саакашвілі має намір домогтися участі у виборах України через суд

vybor.news

В ході прес-конференції, яка відбулася 13 червня, лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі заявив, що має намір брати участь в майбутніх позачергових парламентських виборах попри обмеження, прописані в Конституції України. Зокрема, мова йде про законодавчий акт, який визначає, що брати участь в парламентських виборах можна за умови, якщо останні п’ять років кандидат жив на території України.

За словами Саакашвілі, якщо судом буде встановлено, що людина була відсутня з поважних обставин, то Центральна виборча комісія може переглянути рішення. Він згадав справу Давіда Сакварелідзе, який також з поважної причини перебував за межами України, і суд виніс рішення визнати у нього п’ять років стажу. Лідер партії «Рух нових сил» нагадав, що президент України Володимир Зеленський скасував указ з приводу позбавлення Саакашвілі українського громадянства, тим самим це можна вважати офіційним визнанням того, що він був відсутній в Україні проти власної волі.

vybor.news

Саакашвілі додав, що незалежно від рішення суду і ЦВК має намір підтримувати своїх однопартійців на позачергових виборах. При цьому він підкреслив, що якщо рішення буде все ж негативним, то він готовий підкоритися закону.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*