Фекальний душ для екс-кандидата в президенти України в Івано-Франківську

www.granado.ua

Повідомляється, що в одній з паркових зон міста Івано-Франківськ увечері 13 червня був облитий фекаліями парламентарій Олександр Шевченко. Після інциденту нардеп записав відеозвернення.

Згідно зі словами Олександра Шевченка, зустріч була призначена власником будівельної компанії «M Group Development» Іваном Мельником, який сповістив, що на зустрічі буде присутній його бізнес-партнер. Пізніше з’ясувалося, що партнером Мельника виявився Мирослав Кальян, місцевий бандит, який відомий у злочинних колах як «Патлатий».

Народний депутат зазначив, що зустріч почалася з загроз у його сторону, а також вимог не висувати свою кандидатуру у парламент від міста Івано-Франківська. Оскільки від округу повинен потрапити у парламент Олександр Богачов, юрист Івана Мельника, персона якого буде висунута від політичної сили «Слуга народу». Після цього, «Патлатий» та Мельник переступили до погроз про наклеп у ЗМІ та розправу фізичного характеру, у відповідь на що Шевченко лише посміявся. Пізніше, чоловік під виглядом комунального працівника наблизився до нардепа та облив його брудом з відра. Співрозмовники, у свою чергу, продовжували кричати та погрожувати.

www.granado.ua

Олександр Шевченко звернувся у поліцію та до голови України Володимира Зеленського з проханням оцінити дії та загрози злочинного угруповання.

На місце інциденту прибули співробітники поліції, які розцінили подію як акт хуліганства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*