У Вінниці поліціянти побили народного депутата

Fakty.ua

11 червня близько 23:00 у Вінниці на зупинці громадського транспорту стався інцидент за участю нардепа від партії «Громадянська позиція» Олександра Комарніцького і співробітників правоохоронних органів. За даними поліції Вінницької області, Комарніцькому запропонували стати понятим при вилученні гранати РГД-5 в одного з перехожих, але він в агресивній манері відмовився, тим самим спровокувавши конфлікт. В результаті нардеп отримав тілесні ушкодження та на даний момент знаходиться в лікарні у тяжкому стані.
Попри офіційну позицію правоохоронної служби, представники партії «Громадянська позиція» дотримуються своєї версії того, чому виник конфлікт. Так, лідер даної політичної сили Анатолій Гриценко заявив, що Комарніцький спокійний та врівноважений чоловік, тому навряд чи міг викликати агресію у співробітників поліції. Те, що нардеп відмовився бути понятим, Гриценко назвав нормальною реакцією, оскільки він не мав ніякого відношення до того, що відбувається і, напевно, поспішав додому.

Fakty.ua

На даний момент проводиться розслідування для з’ясування подробиць інциденту. У Комарніцького діагностували перелом основного черепа і його стан досі тяжкий.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*