Міністерство фінансів України вперше за 15 років випустило єврооблігації на 1 мільярд євро

planeta.press

Оксана Маркарова, голова Міністерства Фінансів України, повідомила у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що у 2019 році, після паузи, яка налічувала 15 років, Мінфін випустив єврооблігації сумою 1 млрд євро під 6,75%.

За словами голови Мінфіну, дана подія означає стратегічне розміщення для нашої держави, враховуючи збільшення експорту у країни Євросоюзу, євроінтеграцію, а також істотне збільшення припливу та відпливу грошей в Україну в офіційній валюті 19 держав «єврозони» – євро.

Олексій Гончарук, заступник голови урядового органу — Адміністрації президента, повідомив у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» про те, що число заявок на покупку єврооблігацій склало у 5 разів більше, ніж було випущено. За словами заступника голови, даний показник є дуже хорошим результатом.

planeta.press

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів України анонсувало випуск євробондів в євро, термін обігу яких становитиме 7 років.

Також восени 2018 року наша країна випустила єврооблігації на загальну суму 2 млрд доларів. Серед них — євробонди на 750 млн доларів, терміном обігу на 5,25 року, а також на 1,25 млн доларів, термін обігу яких складає 10 років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*