У Бердичеві підприємець підпалив себе на знак протесту проти бездіяльності влади

rio-berdychiv.info

За повідомленням РІО Бердичів, 14 червня в ході проведення сесії міської ради Бердичева один з місцевих підприємців здійснив спробу самоспалення. Чоловік пояснив свій вчинок тим, що місцева влада перешкоджає нормальному веденню бізнесу, а такий вчинок здатний привернути їхню увагу і змусити змінити власну поведінку.

У виданні зазначають, що інцидент стався близько 10:00, відразу після відкриття сесії. Підприємець підпалив себе в присутності депутатів, але тяжких наслідків вдалося уникнути, оскільки присутні відразу почали гасити вогонь. При цьому деякі з депутатів також отримали опіки, намагаючись допомоги чоловікові. На даний момент підприємець перебуває в лікарні, де йому надають необхідну допомогу, а поліція намагається з’ясувати подробиці інциденту.

rio-berdychiv.info

Ініціатор підпалу відомий в місті тим, що займається ресторанним бізнесом. Один зі своїх ресторанів він віддав в суборенду орендарю, і судитися з ним протягом кількох років. Чоловік не раз звертався до місцевої влади з проханням вирішити цю суперечку, проте коли зустріч між сторонами, що конфліктують, все-таки організували, він на неї не прийшов.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*