Президент Зеленський змінює у формулі «Роттердам+» плюс на мінус

news247.com.ua

Андрій Герус, представник президента України у Кабміні, заявив у ході брифінгу у Києві 14 червня про те, що голова держави Володимир Зеленський ініціює на законодавчому рівні зміну формули «Роттердам+» на «Роттердам-».

Герус зазначив, що Адміністрація голови та його команда підготували проект закону, який буде внесений до Верховної Ради України 17 червня. Згідно з законопроектом буде запропоновано скасувати формулу «Роттердам+» та замінити її на іншу, яку можна назвати «Роттердам-».

Андрій Герус повідомив, що документ пропонує вилучити з формули витрати держави на доставлення вугілля з Роттердама, а також введення дисконтів, якщо вугілля не буде відповідати заявленій якості. Таким чином, буде нижче ціна сировини, яка враховується у тарифі. Дисконт пропонується від 1 до 10% відповідно до якості вугілля. Згідно з законопроектом, пропонується відстрочка на 1 рік введення ринку електроенергії. За словами представника президента, даний проект закону не був узгоджений з Кабінетом міністрів, а також з профільними відомствами.

news247.com.ua

Також Андрій Герус заявив, що покладається на правоохоронців, які повинні якомога швидше розслідувати та передати у судові органи справу «Роттердам+» у разі, якщо там присутні порушення корупційного характеру.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*