Рішення президента: на Україні нові голови Нацгвардії та Держприкордонслужби

www.radiosvoboda.org

Прес-центр Адміністрації президента інформує, що голова держави Зеленський прийняв рішення, згідно з яким, Микола Балан призначається на посаду командувача Національної гвардії. Водночас, Володимир Кондратюк був призначений на посаду першого заступника голови Нацгвардії. Також на пост заступників командувача структури були призначені Руслан Дзюба та Юрій Лебідь.

Укази про призначення перерахованих осіб були підписані президентом в цю п’ятницю 14.06.19. Крім цього, повідомляється, що голова України прийняв рішення про звільнення Олега Кулика з посади заступника командувача структури.

Поряд з цим, Володимир Зеленський прийняв рішення, відповідно до якого, Державну прикордонну службу очолить Сергій Дейнеко. Відповідний указ оприлюднено на сайті голови держави.

Варто нагадати, що раніше Дейнеко очолював Луганський прикордонний загін до 2014 року, після чого був переведений в одне із західних регіональних управлінь ДПС.

www.radiosvoboda.org

Також нагадаємо, що головою держав був затверджений й новий склад РНБО, до якої увійшли заступник голови СБУ Іван Баканов, голова АП Андрій Богдан, секретар РНБО Олександр Данилюк, голова Мінфіну Оксана Маркарова, заступники голови АП Вадим Пристайко та Руслан Рябошапка, голова Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*