Політик Тарас Козак став власником трьох українських каналів

realukraine.net

Телевізійний канал «112» інформує, що український політик Тарас Козак придбав одразу три телеканали. Так, тепер він є власником «112», «NewsOne», а також «Zik». Сам же політик розповів, що українці є вимогливими та дуже політизованими глядачами, до яких потрібно проявляти належну повагу.

Козак підкреслив, що для нього придбання телеканалу «Zik» є практичним та продуманим кроком. Також він вважає, що українське мовлення своєю мобільністю, інтересом аудиторії, а також зображенню не тільки не поступаються світовим каналам, а й випереджають їх. За допомогою куплених каналів політик планує побудувати велику мережу мовників, якій потрібна буде не дуже велика витрата ресурсів, але яка буде створювати їх капіталізацію як активу. При цьому, даний актив назвуть інформаційним медіахолдингом «НОВИНИ». Його розвитком та управлінням займатиметься медіа продюсер Олексій Семенов.

realukraine.net

Водночас, гендиректор зазначеного медіахолдингу Семенов заявив, що для нього пропозиція Тараса Козака є великою честю. Так, Семенов зазначив, що ще близько п’яти років тому він займався побудова каналу «112» та ребрендингом каналу «NewsOne». У зв’язку з цим, велика частина співробітників даних каналів є йому близькими та рідними людьми, тому він буде дуже радий знову почати працювати з ними.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*