Робота ГТС України може зупинитися 24 червня

www.uaprom.info

Вітчизняна компанія Укртрансгаз опублікувала заяву, в якій повідомила про те, що має фінансові труднощі, у зв’язку з чим не може закупити газ та покрити власні технологічні потреби. Так, зазначається, що через наявність даних проблем робота української ГТС може бути припинена вже 24.06.19.

Повідомляється, що компанія досі не погасила заборгованість постачальникам газу, сума якої сягає 4,1 мільярда гривень. У зв’язку з непогашеними боргами постачальники дають відмову на постачання газу. Того газу, який є в запасах у компанії вистачить для того, щоб забезпечити технологічні потреби та роботу ГТС лише до 24 числа поточного місяця.

У повідомленні компанії також вказується, що оператори ГТС звернулися в Держслужбу надзвичайних ситуацій та проінформували про наявність передумов для надзвичайної ситуації. Також наголошується, що компанія веде активний переговорний процес для того, щоб в найкоротші терміни змінити ситуацію. Укртрансгаз також виступив ініціатором переговорного процесу з кредиторами, серед яких й вітчизняна компанія «Нафтогаз», щоб ті реструктурували заборгованість. Про дану ситуацію також було поінформовано РНБО.

www.uaprom.info

У звіті Укртрансгазу підкреслюється, що серед основних причин поганого стану компанії можна виділити низькі ціни на користування ГТС України та непогашені борги облгазів, які не перестають протиправно відбирати газ для власних потреб.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*