ЗМІ з’ясували, яку посаду обійме міністр Клімкін після своєї відставки

informator.news

Інформаційне агентство «УНН», посилаючись на власних інформаторів в дипломатичних колах, інформує, що голова зовнішньополітичного відомства нашої країни Павло Клімкін після того, як залишить свою посаду, може зайняти інший високий дипломатичний пост.

Таким чином, агентство підкреслює, що Клімкін після того, як складе свої повноваження, може представляти дипломатичне відомство нашої країни в Сполучених Штатах Америки. Його призначення на цей пост може статися після того, як Верховною Радою буде схвалена його відставка з посади міністра закордонних справ.

Джерело агентства підкреслив, що він буде призначений послом в США вже найближчим часом, якщо будуть врегульовані всі формальні питання, пов’язані з його звільненням та новим призначенням.

informator.news

Варто відзначити, раніше інформаційне агентство «NEWSONE» інформувало, що голова МЗС Клімкін висловив коментарі щодо можливого призначення Вадима Пристайка на посаду голови дипломатичного відомства. Так, він відзначив, що добре знає Пристайко, а також високо оцінює його роботу в Сполучених Штатах, Канаді та Північноатлантичному альянсі. Крім того, на думку Клімкіна, він є хорошим професіоналом.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*