Шарій: моя партія йде на вибори до Верховної Ради України

dengi.ua

Блогер Анатолій Шарій у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що його політична сила має намір взяти участь у позачергових парламентських виборах. Так, він зазначив, що партія вже подала в Центрвиборчком всю необхідну для цього документацію.

Також Шарій підкреслив, що до цього багато несерйозно ставилися до його планів піти в політику та вважали, що таким чином блогер просто «приколюється». Однак, Шарій зазначив, що приколи затягнулися, та його партія вже сплатила необхідну суму для участі в дострокових виборах до парламенту України. Як доказ своїх слів, він прикріпив до запису фотографію сплаченого платежу, сума якого сягає 4 000 000 гривень.

Варто підкреслити, раніше інформаційне агентство «НАШ» інформувало про те, що блогер Анатолій Шарій створив власну політичну силу, яка пройшла офіційну реєстрацію в Мін’юсті.

dengi.ua

Також необхідно нагадати, що термін подачі документації в Центрвиборчком для участі в дострокових виборах до ВРУ закінчується 14.06.19. Термін реєстрації кандидатів закінчується 19.06.19.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*