Завдяки зусиллям президента Зеленського ціна на газ в Україні знизилася на 7%

politua.org

Представник голови держави в Кабміні Андрій Герус в ході брифінгу виступив із заявою про те, що газові тарифи в нашій країні знизилися на 6-7%. Українці зможуть це відчути вже цього місяця, коли отримають платіжки. Також він зазначив, що на даний момент кон’юнктура газового ринку є досить сприятливою, завдяки чому з’явилася можливість для зниження газових тарифів.

Герус підкреслив, що голова держави ставить завдання на пошуки способів зниження ціни на газ. Він наполягає на тому, щоб ціни були знижені при першій можливості. При цьому, підкреслюється, що подібне зменшення цін ніяк не суперечить угодам з МВФ. Враховуючи те, що тема газових тарифів вкрай важлива для жителів нашої країни, голова держави та його команда всіляко спостерігають ситуацію з даного питання.

Представник голови держави в уряді також звернув увагу на те, що президент намагається допомагати розв’язувати подібні питання в межах своїх повноважень. На даний момент основною проблемою є питання закупівлі «Нафтогазом» як можна більше палива, щоб запастися дешевим газом та спокійно пережити зиму навіть у тому випадку, якщо газовий транзит через нашу країну припиниться.

politua.org

Крім цього Герус дав коментарі й рішенню Конституційного суду, згідно з яким, деякі положення закону «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг» суперечать конституції. Так, він підкреслив, що у зв’язку з цим, необхідно розробити новий закон, який би прописував всі процедури призначення на посади членів НКРЕКП. Водночас, на його думку, потрібні й зміни до самої Конституції, які б прописували існування різних регуляторів, а також антикорупційних структур.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*