Саакашвілі встав на військовий облік у військкоматі України, і готовий захищати свою нову Батьківщину

cz.sputniknews.com

Колишній грузинський президент та екс-голова обласної адміністрації Одеси Михайло Саакашвілі у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис, в якій інформує, що став на військовий облік в нашій країні. Він зазначив, що пройшов медкомісію та був прийнятий на облік у Святошинському військкоматі. За результатами комісії, Саакашвілі підкреслив, що здоров’я у нього чудове, та він готовий хоч зараз обороняти нашу державу.

Водночас, Саакашвілі розповів, що в штаті військкомату працюють відмінні та приємні люди. Однак умови у співробітників медичної комісії не найкращі. У зв’язку з цим політик наполягає на тому, що військкомату та всьому персоналу, який працює там, необхідно значно збільшити фінансування.

Нагадаємо, що Михайло Саакашвілі став громадянином України ще в 2015 році. При цьому, вже через 2 роки політик був позбавлений даного громадянства. Екс-президент Порошенко прийняв відповідне рішення у зв’язку з тим, що при отриманні паспорта України, політик приховав той факт, що в Грузії проти нього відкрито низку кримінальних проваджень.

cz.sputniknews.com

Взимку минулого року Михайло Саакашвілі був депортований на польську територію, оскільки саме з цієї країни він незаконно проник на українську територію.

У травні поточного року новий лідер нашої країни повернув Саакашвілі українське громадянство.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*