Українці ставляться до США і Китаю більш позитивно, ніж до Росії

golos.io

Відповідно до оприлюднених результатів соціального опитування, проведеного SOCIS, близько 30,4% українців висловили позитивне ставлення до Російської Федерації. При цьому, негативне ставлення до зазначеної держави висловили близько 60,4% респондентів.

Водночас, 55,9% опитаних українців виявили позитивне ставлення до Сполучених Штатів Америки, а негативне – 20,1%, без відповіді дане питання залишили 7,7% респондентів, ще 1% заявили, що не знають, як відповісти на це питання.

Позитивне ставлення до Китайської Народної Республіки проявили 49% опитаних, висловили негативне ставлення 33%, відмовилися від відповіді – 16,3%, ще 1,9% не визначилися з думкою.

Крім цього, в опитуванні були включені питання й про ставлення до низки міжнародних організацій. Так, найкраще громадяни України ставляться до Європейського союзу (71,2% ставляться позитивно, а 20,1% – негативно). До Північноатлантичного альянсу позитивне ставлення продемонстрували 55,6%, негативне – 32,9% респондентів. До МВФ добре ставляться 49,5% опитаних, негативно – 35,1%.

golos.io

Варто відзначити, що дане опитування було проведено в період з 29.05.19. за 06.06.19., формою опитування стало формалізоване інтерв’ю. В даному опитуванні брало участь понад чотирьох тисяч повнолітніх громадян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*