Олігарх Плахотнюк терміново втік з Молдови після відставки уряду Філіпа

demiart.su

Інформаційне агентство «Newsmaker» інформує, що після того, як Молдавський уряд Філіпа вирушив у відставку, з держави виїхали бізнесмен Плахотнюк, а також члени Демократичної політсили країни.

Агентство підкреслює, що в аеропорту молдавської столиці помітили 5 літаків для членів демократичної політичної сили країни. Крім цього, зазначається що три літаки прилетіли до Молдови з Туреччини, а ще 2 – з України.

Пізніше з’явилася інформація, відповідно до якої, 2 з 5 авіалайнерів вже вилетіли з Молдови. Один з літаків здійснив посадку в українському місті Одеса, інший же – полетів у бік Російської Федерації.

demiart.su

Крім цього, в прес-центрі демократичної політсили Молдови підтвердили той факт, що Плахотнюк поїхав з держави, проте уточнили, що він поїхав відвідати родичів. Водночас, у прес-центрі не уточнили куди саме поїхав бізнесмен.

Через час в ефірі телевізійного каналу «TV8» кореспонденти розповіли, що один з п’яти авіалайнерів приземлився в Москві. В даному літаку були близькі та родичі голови політичної партії «Шор» Ілана Шора.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*