Президент — експерти мають оцінити підсумки судової реформи України

zi.ua

Заступник керівника Адміністрації президента Рябошапка повідомив про те, що голова держави Зеленський вирішив створити експертну групу, яка б займалася оцінкою підсумків реформування судової системи. Крім цього, в компетенції даної групи входитиме підготовка законодавчих заходів, які спрямовані на негайне врегулювання проблем, які виникають у функціонуванні судової системи.

Заступник голови АП розповів про стурбованість ситуацією, яка склалася через рішення, прийняті низкою судів. Крім цього, експерти в області юриспруденції відзначають, що прийняті низкою судів рішення не завжди відповідають Конституції та законодавству.

Також він звернув увагу на те, що подібна ситуація є доказом того, що реформування судової системи, яке проводилась командою колишнього лідера країни Порошенко – провальне.

zi.ua

У зв’язку з даною ситуацією голова нашої країни вирішив створити відповідну групу експертів, яка давала оцінку підсумками реформи та готувала низку заходів для негайного розв’язання проблем роботи судової системи.

Водночас, він зазначив, що Зеленський, як й більшість українців, хоче подивитися на те, як відреагує Вища рада правосуддя на протиправні рішення судів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*