У зніманні серіалу HBO «Чорнобиль» брала участь авіація України

Mix.tn.kz

Прес-служба Міноборони України повідомила про те, що знімання деяких сцен американського серіалу «Чорнобиль» телевізійного каналу НВО проходили на території бази бригади транспортної авіації ПС ЗСУ, розташованої на Київщині. Також відомство відзначило, що учасники знімальної групи серіалу консультувалися з українськими льотчиками.

Згідно з інформацією, знімання проходили більше ніж рік назад, а українським військовим не можна було розголошувати інформацію до виходу серіалу на телеекрани. Повідомляється, що у процесі 5-серійної картини був показаний перефарбований у “радянському стилі” український вертоліт, а за його штурвалом був командир ескадрильї частини.

Полковник Олег Михайленко, заступник командира авіабригади, повідомив, що дана картина продемонструвала всю правду, яка є більш дивовижною, ніж якась вигадка. Дана історія, за словами військового, дуже близька його частини. Адже колишній заступник командира проводив аерофотознімання над Чорнобилем у рік катастрофи.

Mix.tn.kz

Олег Михайленко зазначив, що дивовижною була ретельність, з якою підходила до роботи знімальна група серіалу. Був підібраний максимально схожий вертоліт з тими, що використовувалися у той час. В даному випадку він є активно дієвий. Велика група американських художників перефарбувала вертоліт. Хоча на телеекрані й здається все просто, але група художників старанно домагалася кольору, який би виглядав старим. У свою чергу, військові лише хвилювалися про те, щоб фарба добре відмивалася. А сам вертоліт був повернутий у тому ж вигляді, в якому він був прийнятий. Полковник зазначив, що близько 30 дублів було витрачено на кожну сцену.

Також, під час знімання асистенти задавали безліч питань. Наприклад, як літали у той час, чи можна проходити учасникам знімального процесу під гвинтом, а також як правильно підійти до вертольота тощо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*