Названо найнебезпечніше морозиво в Україні

otzovik.com

Бактеріолог Оксана Вольська в ефірі ObozTV застерегла українців від покупки фрізерного морозива і порадила уважніше й відповідальніше підходити до вибору літніх ласощів. За словами експерта, морозиво — це один з найбільш небезпечних десертів, особливо в літню пору, коли він швидко псується, піддається повторному заморожуванню і як наслідок викликає харчове отруєння.

В першу чергу Вольська порекомендувала утриматися від покупки морозива, яке готують на місці у фрізері. Краще віддати перевагу магазинному морозиву з холодильної камери, але навіть в цьому випадку не варто забувати про якість продукту. По-перше, як зазначає експерт, необхідно звертати увагу на термін придатності морозива. По-друге, якщо морозиво деформовано, значить, його повторно заморожували, а це говорить про те, що в ньому скоріш за все встигли розвинутися мікроби й воно не придатне для вживання.

otzovik.com

На думку Вольської, в літню пору також варто утриматися від покупки тістечок, тортів і т.д. Найбільш безпечним варіантом є власноруч зроблені ласощі, які будуть безпечними для всієї родини.

Якщо ж отруєння не вдалося уникнути, то експерт рекомендує відразу ж звернутися до лікаря й обов’язково написати скаргу на продавця, який продав вам неякісний товар.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*