Боєць збройних сил України з необережності застрелив товариша по службі

uain.press

У Львівській області в одній з військових частин стався інцидент, в результаті якого один з військовослужбовців отримав смертельне вогнепальне поранення. Як повідомляють представники Львівського управління ДБР, нещасний випадок став результатом необережного поводження зі зброєю.

На даний момент відомо, що один з військовослужбовців з необережності вистрілив у свого товариша по службі, чим завдав йому тяжке поранення. Потерпілого одразу ж доставили в Яворівську районну лікарню, де медики намагалися надати йому допомогу. Однак стан потерпілого так і не вдалося стабілізувати, і він помер у лікарні.

За фактом порушення правил поводження зі зброєю стосовно солдата, який вистрілив, відкрито кримінальне провадження. На даний момент він перебуває під вартою. ДБР продовжує розслідування, з метою встановлення подробиць інциденту.

uain.press

За останній час в Україні збільшилася кількість смертей військовослужбовців від вогнепальної зброї «з необережності». Найчастіше причиною цього стає або невміле поводження зі зброєю під час її чищення, або від руки товариша по службі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*