Кличко вирішив вичавити з українців останнє, і призначив директора, яка оббирає талановитих дітей

Politeka.net

Повідомляється, що нещодавно у Київській академії мистецтв розгорівся сильний скандал через рішення дирекції підвищити тарифи на навчання, всупереч безкоштовній освіті в Україні.

Батькам учнів даного закладу з недавнього часу почали приходити повідомлення про те, що необхідно переукласти договори з Академією. При невиконанні вимог — діти будуть відраховані.

Відзначається, що під час вступу до академії контракти вже укладалися. У той час договір фіксував суму 500 грн за місяць навчання. Після цього договір був змінений, а нині вартість “безкоштовного” навчання за 1 місяць становить 1700 грн.

Згідно з інформацією, проблеми у навчальному закладі почалися після того, як у березні минулого року помер Михайло Чембержі, засновник та директор Київської академії мистецтв. Тоді на місце директора була поставлена Ольга Бенч, яка практично відразу перейменувала заклад. Також жінка вже не раз говорила про те, що ненавидить дітей.

При безладді, що відбувається в Академії, Бенч відмовляється вступати у спілкування з батьками, які стурбовані свавіллям нововведень ректора.

Politeka.net

Відповідно до закону, дана школа знаходиться у підпорядкуванні управління культури, та саме тому Міністерство освіти та науки не має безпосередніх важелів тиску на неї. Але відрахування, яким загрожують учням Академії, є незаконним. У цій ситуації може допомогти Київська міська державна адміністрація, зокрема міський департамент культури.

Відзначається, що дана ситуація поки вирішилася досить своєрідним способом. Учні, які підписали договір, будуть навчатися зі збільшеним профнавантаженням, а ті, хто не підписав — вчитимуться по загальній освітній програмі. Однак це положення не передбачається документом та є порушенням закону.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*