Від України вимагають понад мільйон євро за вбивство італійського журналіста в зоні АТО

www.radiosvoboda.org

14 червня в Італії відбулося одне з останніх судових засідань у справі італійського фоторепортера Андреа Роккеллі і його напарника росіянина Андрія Миронова, загиблих у 2014 році в результаті мінометного обстрілу недалеко від Слов’янська (Донецька область). Головним обвинуваченим виступає боєць Нацгвардії України Віталій Марків.

Марківу висунули звинувачення в тому, що, обіймаючи посаду командира взводу, він віддав наказ стріляти по залізничному переїзду, знаючи, що там знаходяться люди, включаючи італійського журналіста і його перекладача.

Сім’я загиблого Роккеллі та представники італійських журналістських організацій, які виступили 14 червня в будівлі суду, згодні з версією слідства. Зокрема, адвокат сім’ї Роккеллі засудила позицію України, яка своєю бездіяльністю демонструє неповагу до сім’ї загиблого фоторепортера. Крім того, адвокат вимагає компенсацію для сім’ї в розмірі 1 млн євро.

www.radiosvoboda.org

З вимогою виплатити компенсацію виступили також представники декількох італійських журналістських організацій. Так, Cesura Lab попросили від України 15 тис. євро, які будуть спрямовані на розвиток професійних журналістських курсів в Італії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*