У столиці України активісти вимагають легалізувати канабіс

Theworldnews.net

15 червня в Києві біля будівлі Верховної Ради України пройшла акція, учасники якої вимагають легалізувати канабіс для подальшого використання в медичних та наукових цілях. За даними кореспондента, в акції взяли участь всього близько 60 осіб, вона пройшла мирно, без інцидентів і під звуки музики.

Акція за легалізацію канабісу в наукових і медичних цілях проводиться щороку в рамках «реформи державної політики щодо наркотиків». Цього разу активісти вийшли на вулиці з плакатами, написи на яких підкреслювали лікувальні властивості канабісу, необхідність прийняття відповідного закону і важливість легалізації канабісу для потенційних наукових відкриттів.

Theworldnews.net

Учасники акції звернулися до представників партій, громадських та релігійних організацій з проханням об’єднати зусилля для запровадження закону, який би легалізував канабіс. Крім того, вони наполягають на тому, що новий склад парламенту повинен буде якомога швидше представити свою позицію з даного питання, оскільки воно знаходитися в замороженому стані вже три роки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*