Зеленський: малий і середній бізнес в Україні працюватиме за іншими, новими правилами

news.myseldon.com

В рамках свого візиту до Маріуполя президент України Володимир Зеленський зустрівся з місцевими представниками бізнесу та обговорив актуальні питання. Зустріч проходила в мультихабі Spalah, куди крім бізнесменів прийшла молодь. Зеленському показали презентацію програми розвитку малого та середнього бізнесу в Маріуполі, а після цього учасники зустрічі обмінялися думками та ідеями.

За словами Зеленського, Україні необхідно виводити малий та середній бізнес на абсолютно новий, вищий рівень, оскільки саме ці форми приватного підприємництва є «кров’ю для організму країни». Для того, щоб малий та середній бізнес розвивалися, Зеленський вважає, що держава повинна якомога менше втручатися й при необхідності надавати допомогу. Український лідер зазначив, що важливим елементом розвитку бізнесу є реформування правоохоронної системи. Він упевнений, що необхідно звести до мінімуму взаємодію між чиновниками та бізнесом і це дасть незабаром позитивний ефект.

news.myseldon.com

В кінці зустрічі Зеленський додав, що вже готуються відповідні законопроекти з реформування, а також планується вливання інвестицій в інфраструктуру Донбасу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*