СБУ блокувало контрабанду дизпалива з території Росії

ssu.gov.ua

Прес-служба СБУ повідомляє про те, що співробітники правоохоронного органу спецпризначення викрили, а також блокували контрабанду паливно-мастильних матеріалів, які перекачувалися з території РФ.

Відзначається, що службовці встановили, що на ділянці кордону з Росією недалеко від одного з населених пунктів Новопсковського району в Луганській області злочинці протягнули трубопровід під землею на незаконній основі. Даний трубопровід був використаний для перекачування дизпалива, а також прямував на територію приватного будинку. Власне звідти правопорушники здійснювали транспортування палива у колишнє державне підприємство, де розташовувалися цистерни для зберігання ПММ.

Повідомляється, що зловмисники укладали несправжні договори з підприємствами з метою легалізації незаконного товару. Також дизпаливо реалізовувалося фермам. Співробітники СБУ встановили, що засновники одного з ТОВ, що займається реалізацією ПММ, причетні до даної справи.

ssu.gov.ua

Також в СБУ заявили про те, що під час санкціонованого обшуку співробітниками правоохоронних органів була виявлена цистерна об’ємом 24 м³, обладнання для здійснення перекачування ПММ, а також 15 тис. літрів дизпалива. Трубопровід був демонтований. Правоохоронні органи відкрили кримінальне діловодство ч. 1 ст. 204 КК України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*