Втікача Онищенко не пустили на вибори Верховної Ради України

akkerman.com.ua

Представники Центральної виборчої комісії повідомили, що за підсумками аналізу документів, поданих нардепом Олександром Онищенком на участь у позачергових виборах до Верховної Ради України, було прийнято рішення відмовити йому. Дане рішення пояснили тим, що комісії не вдалося знайти переконливих виправдань перебування Онищенка за межами України.

У ЦВК послалися на положення Конституції України, в якому зазначено, що брати участь у позачергових парламентських виборах може тільки кандидат, який жив на території України останні 5 років. У випадку з Онищенко, дозвіл на участь його кандидатури на виборах був би порушенням Конституції, оскільки нардеп тривалий час перебував «на втіках», після того як йому були висунуті підозри в розкраданні коштів, так звана «газова справа».

akkerman.com.ua

Раніше повідомлялося, що Онищенко направив в ЦВК пакет документів на участь в парламентських виборах, при цьому свою відсутність на території України він пояснив тим, що був делегований від України як учасник кінних змагань.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*