Більшість депутатів України й не знають розмір своєї офіційної депутатської зарплати

naberejna.com.ua

Артем Овдієнко, журналіст та оглядач, заявив у своїй статті, що найчастіше народні депутати не знають розмір своєї зарплати, оскільки основним їх заробітком є продаж власних голосів на голосуванні за законопроекти. Також журналіст пропонує підняти розмір заробітних плат парламентаріям для викорінення продажності нардепів.

Артем Овдієнко зазначає, що розмір заробітної плати депутатів становить 30 тис. грн. Хоча у своєму неполітичному житті вони заробляли у десятки разів більше, тому є дивним їх прагнення потрапити у парламент. Відповідь досить проста. Безліч народних депутатів не знає розмір офіційної зарплати, адже основний їх дохід становить неофіційна. Йдеться про голосування за законопроекти. Сенс полягає у тому, що їм доплачують за їхні голоси, віддані на користь того чи іншого законопроекту. Голоси українських парламентаріїв є товаром, який можна купити.

Автор статті говорить про те, що зазвичай дана покупка здійснюється централізовано, тобто нардепи щомісяця отримують зарплату з «чорної» партійної каси. Таким чином, оплачуються їх голоси, які необхідні лідеру партії. А офіційна зарплата у більшості випадків або не знімається зовсім, або віддається помічникам.

naberejna.com.ua

Овдієнко вважає, що для того, щоб припинити торгівлю голосами, необхідно підняти нардепам зарплату до, наприклад, 300 тис. грн. Саме у цей момент у них пропаде бажання продавати свій голос, а також вони почнуть голосувати за необхідні країні закони. Таким чином, саме народ повинен купити депутатів високою зарплатою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*