«Злодії в законі» організували серію бунтів в українських колоніях

Gordonua.com

Перший заступник голови поліції України В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook написав повідомлення, в якому поклав всю відповідальність за бунти в виправних установах України на злочинні організації, що дотримуються злодійських традицій.

За словами Аброськіна, головна мета таких формувань — протидія державі, а також спроба пом’якшити умови утримання ув’язнених. Для цього «злодії в законі» залучають журналістів, представників правозахисних організацій та інших активістів, які допомагають дискредитувати керівників правоохоронних органів. Аброськін зазначив, що одна з найважливіших проблем – це чітко налагоджена кримінальна ієрархія, в якій є «злодії в законі», «положенці», яких вони призначають та «смотрящі».

Gordonua.com

Відзначимо, що результати позапланового моніторингу в одній з виправних колоній Одеси, де в травні стався бунт, показали, що ув’язнені утримуються в неналежних умовах й з ними жорстоко поводяться. У прес-службі омбудсмена України повідомили, що ув’язнені скаржилися на системні побори, відсутність питної кип’яченої води, необґрунтовані догани та порушення права на приватність.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*