Неймовірні пригоди Адміністрації президента Порошенко або як вкрасти 150 мільйонів з держбюджету

www.president.gov.ua

Дмитро Крючков, колишній народний депутат Верховної Ради України, повідомив про те, що за президентство Петра Порошенка з державного бюджету було вкрадено 150 мільйонів гривень через акціонерне товариство «Харківобленерго». Також, за словами нардепа, Ігор Райнін, екс-голова Адміністрації Президента отримував щомісяця від 3 до 5 мільйонів гривень у готівковій формі.

За словами екс-парламентаря, коли співробітники правоохоронних органів зацікавилися діяльністю «Харківобленерго» він поїхав до Федеративної Республіки Німеччини. А Генеральна прокуратура направила запит на екстрадицію та видачу. Але 15 червня він прибув в Україну та дав свідчення. Як виявилося, у правоохоронних органів немає до нього претензій, та підозра також не висувається. Також Дмитру Крючкову повернули закордонний паспорт, після чого він виїхав за кордон.

www.president.gov.ua

Екс-депутат зазначив, що з державної казни було вкрадено 150 млн грн через «Харківобленерго». Також Крючков повідомив імена чиновників, які причетні до корупційної схеми. Серед високопоставлених осіб виявився колишній голова АП Ігор Райнін.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*