Зеленський дав НАБУ і САП останній термін в 3 місяці, далі — стоп

spektrnews.in.ua

Руслан Рябошапка, заступник голови урядового органу Адміністрації Президента, повідомив в ефірі телевізійного каналу «112 Україна» про те, що президент Володимир Зеленський у процесі зустрічі з главами антикорупційних органів — НАБУ та САП, вимагав результатів їх діяльності.

Відповідно до слів Зеленського, дані результати повинні задовольнити запит народу на справедливість, а також притягнути до відповідальності осіб, які пов’язані зі злочинами корупційного характеру.

Заступник голови АП зазначив, що недавно стали досить гучними антикорупційні скандали з ПАТ «Центренерго», державним концерном «Укроборонпром», також з’явилися інші кримінальні справи. Тому Адміністрація Президента очікує від антикорупційних органів необхідних процесуальних рішень. Серед яких можуть бути пред’явлення звинувачень певним особам, які фігурують у справах, а також передача справ у судові органи, на що є лише пару місяців.

spektrnews.in.ua

Заступник голови АП повідомив, що президент дав термін, який нараховує 3 місяці, для того, щоб САП та НАБУ продемонстрували свою здатність ефективно функціонувати. У разі невиконання даних вимог, Зеленський внесе законодавчу ініціативу до Верховної Ради, яка прийме рішення про «перезавантаження» органів. Чи будуть перезавантажувались обидва органи або один буде залежати від результатів їх роботи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*