У Києві біля Цирку прогримів потужний вибух

https://www.facebook.com/roman.i.petushkov

У прес-центрі Державної служби з надзвичайних ситуацій інформують, що в Шевченківському районі Києва триває прибирання завалів співробітниками служби після вибуху. Як повідомляється, в ході вибуху ніхто не постраждав. Дані відомості були опубліковані ДСНС в «Фейсбуці».

Згідно з повідомленням, у дворі одного з житлових будинків в гаражі стався вибух. При цьому, походження даного вибуху, який не викликав подальшого горіння, невідомо. В ході вибуху сталося повне руйнування трьох гаражів, були нанесені пошкодження газовій трубі та склінню.

Також повідомляється, що вранці на місце інциденту були залучені 9 одиниць основної, а також 70 одиниць спецтехніки. Від ДСНС були задіяні 53 людини особового складу, а також 7 одиниць техніки, а від Київської служби порятунку – 2 одиниці техніки та 17 чоловік.

Зазначимо, до цього в ТСН повідомлялося про те, що місцеві жителі, які стали свідками вибуху розповіли про деталі інциденту. Відзначається, що в ході вибуху цегла розліталася на кілька метрів, в результаті чого були пошкоджені деякі машини. Також в результаті вибуху були зруйновані й вікна місцевих будинків. Люди підкреслили, що пізно ввечері почули як щось вибухнуло, а після цього став поширюватися запах газу.

https://www.facebook.com/roman.i.petushkov

Крім цього, місцеві жителі розповіли, що дані гаражі були орендовані власниками кавових машин. У приміщеннях зберігалася не тільки техніка, але й газові балони. На даний момент невідомо, що саме стало причиною вибуху.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*