Після виборів у Раду націоналісти України зберуться в єдину структуру

politeka.net

Голова «Національного корпусу» Андрій Білецький у своєму інтерв’ю телевізійному каналу «112» розповів про те, що націоналістичні політичні сили, а також організації мають намір об’єднатися в єдину національну структуру після дострокових виборів у Раду. Він зазначив, що в цей блок будуть входити не тільки партії, але також ветеранські, волонтерські та культурні проекти.

При цьому, в ході відповіді на питання чи необхідно йому для такого об’єднання покинути ряди «Нацкорпуса» та вступити у Всеукраїнське об’єднання «Свобода», він зазначив, що всі партії, «Правий сектор», «ДІЯ», а також «Нацкорпус» повинні делегувати своїх представників. Водночас, Білецький підкреслив, що коли націоналісти пройдуть у ВРУ, саме він займатиметься у своїй команді питаннями безпеки, а саме армією, спецслужбами та ситуацією в зоні проведення операції об’єднаних сил.

В ході відповіді на питання чи має він амбіції стати на чолі Комітету ВРУ з національної безпеки та оборони, Білецький підкреслив, що йому б цього хотілося, та при цьому, він би виконував свої обов’язки краще, ніж зараз це робить Пашинський.

politeka.net

Лідер «Нацкорпусу» також розповів про те, з ким боротимуться представники націоналістичних сил, Якщо пройдуть в Раду. Так, на сьогоднішній день основними ворогами для них є 5-я колона. Він підкреслив, що зараз склалася незрозуміла ситуація, й ніхто з громадян на даний момент не може передбачити, як буде розвиватися вся історія з політичною силою «Слуга народу». Зараз же їх не можна визначити ні в категорію друзів, ні в категорію ворогів.

Крім цього, Білецький звернув увагу на те, що націоналісти мають намір боротися проти банди мародерів колишнього голови держави Порошенко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*