Нардеп Розенблат розповів про перемогу в суді у «бурштиновій справі» і вимагає від НАБУ 100 мільйонів гривень

www.obozrevatel.com

Парламентарій Верховної Ради Борислав Розенблат виступив із заявою, в якій розповів про здобуту ним перемогу в судовому процесі у «бурштиновій справі».

Так, депутат повідомив, що шостий Адміністративний апеляційний суд столиці ухвалив рішення про визнання дій працівників Національного антикорупційного бюро та Генеральної прокуратури стосовно нього протиправними. Так, Розенблат підкреслив, що він зазнав переслідування з боку співробітників правоохоронних структур через свою діяльність в політиці.

Крім цього, парламентарій ВРУ у своїй заяві звернув увагу на те, що має намір звернутися в суд проти антикорупційного бюро, щоб той відшкодував моральний та матеріальний збиток, сума якого сягає ста мільйонів гривень.

www.obozrevatel.com

Нагадаємо, до цього один зі співробітників НАБУ на телевізійному каналі «24» розповіла, що агент відомства, яка брала участь у спеціальній операції з бурштиновій справі, провела зустріч з нардепом Розенблатом та Поляковим, а також з їх довіреними особами близько 60-ти разів. При цьому, на 8-ми зустрічах їм передавалися гроші. В цілому агент передав зазначеним особам понад трьохсот тисяч доларів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*