Вчені з’ясували ще одну загрозу фастфуду

kosmetola.com

На сайті «MedicalXpress» оприлюднили результати досліджень, що проводяться вченими з Національного університету Австралії, відповідно до яких, було встановлено, що харчування фастфудом загрожує передчасним старінням мозку.

Так, учені звернули увагу на те, що нездорова їжа, а також відсутність фізичних навантажень підсилює ризик розвитку діабету 2-го типу та робить слабкіше когнітивні функції, що може обернутися деменцією та атрофією мозку.

Крім цього, повідомляється, що негативні впливи від неправильного харчування стають вже практично необоротними у людини, яка досягла середнього віку.

Для того, щоб запобігти передчасному старінню мозку, слід дотримуватися правильного харчування. Вчені радять не вживати фастфуд, оскільки один гамбургер, картопля-фрі, а також лимонад вже загрожують зайвими 650 калоріями для людини.

kosmetola.com

Нагадаємо, до цього алергологи з Італії з’ясували, що постійне вживання фастфуду може призвести до того, що в організмі будуть накопичуватися особливі речовини, які впливають на розвиток харчової алергії. Особливу небезпеку така ситуація становить для дітей.

Водночас, підкреслимо, що медиками та дієтологами було встановлено, що вживання фастфуду змушує людину забувати, що вона вже з’їла, а також впливає на розвиток безпліддя у жінок.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*