Священики в касках відслужили першу месу в Соборі Паризької Богоматері

Reuters.com

Телевізійна служба новин, посилаючись на французькі засоби масової інформації, передає, що в цю суботу 15.06.19. у Франції, в Соборі Паризької Богоматері священнослужителі провели першу месу, після того, як в будівлі сталася пожежа. Варто відзначити, що в ході інциденту, вогонь зруйнував шпиль будівлі, годинник та значну частину даху.

Так, інформаційне видання «France Info» інформує, що богослужіння проходило в каплиці, яка вціліла після пожежі. На молитву прийшло більше 30-ти чоловік, проте для того, щоб захистити себе, на них були надіті будівельні каски.

Зазначається, що серед учасників меси був й архієпископ французької столиці Мішель Опет, а також настоятель Собору Патрік Шові.

Reuters.com

Інформаційне агентство «Le Parisien» підкреслює, що сама ж меса проводилася в суботу у зв’язку зі святом посвяти на честь освячення вівтаря собору.

Нагадаємо, що пожежа в будівлі собору виникла ще 15.04.19. При цьому, при даному інциденті загиблих не було, а при ліквідації пожежі постраждали двоє правоохоронців та один співробітник пожежної служби. Голова країни Макрон підкреслював, що для того, щоб відновити будівлю потрібно щонайменше 5 років. Голова французького міністерства культури Рістер вважає, що навіть за вказаний період роботи з відновлення можуть не закінчитися.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*