Росія і Білорусь роблять останні кроки на шляху до об’єднання країн

eurasia.expert

За повідомленням новинного порталу «Сегодня», програма по інтеграції Росії та Білорусі знаходиться на завершальній стадії. З такою заявою виступив міністр економічного розвитку Росії Максим Орєшкін. Найближча зустріч, в рамках якої планується обговорення завершальних етапів об’єднання двох країн, відбудеться 21 червня.

За словами Орєшкіна, який раніше провів зустріч з міністром економіки Білорусі, обговорення такого питання як інтеграція двох країн вимагає вищого рівня. Тому на майбутній зустрічі переговори будуть проходити між прем’єр-міністрами Росії та Білорусі. Орєшкін також додав, що на даний момент документи про інтеграцію узгоджені на 90%. При цьому він упевнений, що за підсумками зустрічі, яка відбудеться 21 червня, можна буде говорити про 100% готовність.

eurasia.expert

Як зазначає Орєшкін, на даному етапі переговорів є ще безліч питань, які вимагає більш детального обговорення та узгодження. Зокрема, це питання про терміни реалізації даної програми. Міністр також повідомив, що за підсумками завершення переговорів у сторін будуть два документи: в одному з них будуть прописані необхідні дії, спрямовані на досягнення інтеграції, а в другому – комплекс основних принципів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*