Радуцький: усі позитивні результати реформування медичної сфери України залишаться

www.pastinfo.am

Михайло Радуцький, співвласник клініки «Борис», який займає 18 позицію у виборчому списку політсили «Слуга народу», дав інтерв’ю українському інтернет-виданню «LB.ua». Він зазначив, що нове керівництво України не буде скасовувати позитивні напрацювання, які були введені Олександром Квіташвілі та Уляною Супрун у результаті реформування медичної сфери.

Михайло Радуцький зазначив, що все хороше у медицині, що зробили голова відомства Олександр Квіташвілі та виконуюча обов’язки міністра Уляна Супрун, залишать. За словами співвласника клініки, згадка колишнього голови МОЗ є невипадковою. Оскільки багато нововведень з реалізованих Супрун є напрацюваннями Квіташвілі. Таким чином, в Уляни Супрун виявилося більше мужності, ніж у колишнього голови Міністерства охорони здоров’я. На думку Радуцького, Квіташвілі є одним з кращих голів МОЗ.

www.pastinfo.am

Також співвласник клініки, зазначив, що є ймовірність, що Квіташвілі займе пост голови відомства, оскільки він не здав паспорт та не планує виїжджати з держави. Але, за словами Радуцького, екс-президент досить сильно скомпрометував ідею запрошення жителів інших держав у владні структури, тому народ може не прийняти повернення екс-голови Міністерства охорони здоров’я.

Також відповідаючи на питання журналіста, чи може Уляна Супрун стати головою відомства, Радуцький відповів, що на даний момент він не може давати коментарі по кадровій політиці Кабінету міністрів, якого ще не існує.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*