Президент ознайомився з роботою підрозділів морської охорони Азовського моря

www.president.gov.ua

Державна прикордонна служба України на офіційному сайті повідомила, що 16 червня в Азовському морі відбулися спільні навчання Морської охорони Держприкордонної служби, Нацполіції, Нацгвардії та ДСНС. У повідомленні зазначено, що на навчаннях були присутні президент України Володимир Зеленський та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Як повідомляють представники ДПС, головним завданням спільних навчань стала демонстрація навичок та можливостей Морської охорони, сил Нацгвардії, Нацполіції та ДСНС, а також того, наскільки скоординовані їх дій. Учасникам навчань потрібно було виконати відразу кілька бойових завдань: затримати порушників прикордонного законодавства, протидіяти несанкціонованому наближенню судна до берегової лінії, а також відбити напад ворога на один з кораблів.

www.president.gov.ua

За підсумками, Зеленський та Аваков високо оцінили рівень бойової підготовки сторін, які взяли участь в навчаннях. Більш того, голова держави відзначив злагодженість дій та високий рівень взаємодії, що забезпечує якісне виконання поставлених завдань.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*