Німеччина і Франція не зацікавлені у відновленні єдності України, — експерт

cont.ws

Президент Центру глобалістики «Стратегія XXI» Михайло Гончар у своїй статті написав, що для Німеччини та Франції пріоритетом є не відновлення територіальної цілісності України, а зняття санкцій з РФ і як наслідок — зміцнення з нею економічних відносин. На думку експерта, наївно вважати, що після того, як ситуація в Україні стабілізується і припиняться обстріли, ЄС як і раніше буде стурбований її майбутнім.

Як зазначає Гончар, головним інтересом Франції та Німеччини в питанні врегулювання конфлікту на Донбасі є те, що як тільки «перестануть стріляти» Євросоюз зможе відновити торговельні відносини з Росією. При цьому інтереси України підуть на задній план. Підтвердження своїх слів експерт знайшов в роботах американського історика та політолога Річарда Пайпса. У них йдеться про те, що в разі відкритого конфлікту між Росією та пострадянською республікою, такі країни як Німеччина та Франція обмежаться лише вираженням жалю, а на допомогу розраховувати не варто.

cont.ws

За словами Гончара, доказом висловлювання американського політолога є події в Грузії та Україні. Крім того, нещодавнє підписання декларації між Росією та Німеччиною щодо партнерства з ефективності є доказом того, що ЄС керується, перш за все, власними інтересами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*