В Україні зростають ціни на ПММ, і наближається дефіцит палива

amp.hyser.com.ua

Всеукраїнське щоденне видання «Сьогодні» повідомляє про те, що у країні почало дорожчати паливо, причиною чого є обмеження Російської Федерації на постачання з 1 червня. Також можливе подорожчання та дефіцит автогазу.

Повідомляється, що з 1 червня постачання скрапленого газу (LPG) та дизпалива з Російської Федерації здійснюються за квотами, які встановлює російський уряд. У цьому місяці квоти були знижені від 30 до 50% нижче, ніж ті, які були дані на травень. Також, Росія блокує транзит нафтопродуктів у нашу державу з Республіки Казахстан, тому і виникла ймовірність дефіциту дизпалива та LPG.

Провідна українська компанія “Консалтингова група А-95” повідомляє, що середня вартість бензину А-95 становить 30,32 грн/л, а дизельного палива – 29,82 грн / л.

Сергій Куюн, директор «А-95», зазначив, що несподіваним стало різке обмеження постачання. При цьому ринок зміг підготуватися до подібної ситуації. На сьогоднішні, ринок має достатній запас палива всіх марок. Також директор не виключає можливості зміни ситуації з постачанням з Російської Федерації та Республіки Казахстан.

amp.hyser.com.ua

Куюн також повідомив, що вартість автогазу продовжує рости, та деякі АЗС реалізують його з вартістю 13,99 грн за літр. За словами директора консалтингової групи, за місяць можна замістити постачання дизельного палива з РФ та Білорусії за допомогою морського постачання. Однак зріджений газ не вийде замістити й половини від постання з РФ та Казахстану.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*