У Херсонській області був запущений новий гастрономічний маршрут

www.exoticanimalsforsale.net

Повідомляється, що у Херсонській області у селі Тавричанка був запущений новий гастрономічний маршрут для туристів. Приїжджим пропонується дегустація мармурового м’яса з корів породи «зебу».

Згідно з інформацією, саме держпідприємство Дослідне господарство «Асканійське» вирощує худобу, з якого виробляють мармурову яловичину.

Відзначається, що м’ясо корів «зебу» вважають одним з найдорожчих страв у всьому світі. Причиною цього є їх корм без додавання синтетичних речовин, до складу якого входить лише трава. Тому м’ясо цих тварин, що володіє унікальними смаковими якостями, є екологічно чистим продуктом.

Повідомляється, що секретом нормального перенесення тваринами херсонської спеки є кров кубинських корів, яка тече у жилах «зебу».

www.exoticanimalsforsale.net

У Тавричанці туристи можуть спробувати мармурову яловичину у місцевому кафе, проте дана послуга пропонується лише великим групам, а питання дегустації повинно бути узгоджено заздалегідь з Сергієм Хоменко, заступником директора «Асканійське». Згідно з місцевими розцінками, порція, що містить гарнір з овочів та мармурове м’ясо для дегустації, буде коштувати 200-300 грн. Також місцева об’єднана територіальна громада пропонує туристам екскурсовода, який проведе приїжджих по цікавих місцях населеного пункту. Зокрема новий парк «Тавричанське», на території якого ростуть унікальні сорти квітів, а також рідкісні дерева — гімалайська сосна та тюльпанове дерево. Згідно прайсу, послуги екскурсовода коштуватимуть 300 грн на групу. А тур можна розширити катанням на конях та екскурсією на ферму, на якій вирощують корів породи «зебу».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*