Дві держави Південної Америки виявилися знеструмлені

FILE PHOTO: Electricity pylons are seen in London, Britain August 1, 2017. REUTERS/Neil Hall/File Photo

Представники електромережної компанії Edesur, що поставляє електрику в Південну Америку, повідомили, що на даний момент Аргентина та Уругвай повністю знеструмлені. Причиною такого інциденту став серйозний збій в роботі системи, що відповідає за постачання електрики.

Фахівцями було встановлено, що збій стався близько сьомої години ранку 16 червня, після чого Аргентина, Уругвай, а також прилеглі до них міста Бразилії та Парагваю залишилися без електрики. В результаті виниклих проблем з постачанням електрики тимчасово не функціонує залізничне сполучення. Журналістам також вдалося дізнатися, що в деяких регіонах Аргентини повинні були пройти вибори на місцевому рівні, проте інцидент зі збоєм змусив змінити плани.

Esp.md

У Міністерстві енергетики Аргентини заявили, що фахівці досі працюють над з’ясуванням причини збою системи. Водночас почалися роботи по відновленню енергопостачання в столиці й провінції Буенос-Айрос. На даний момент підключені 35 тис. клієнтів. В цілому ж, як відзначають представники Міністерства енергетики, відновлювальні роботи можуть зайняти кілька годин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*