Ультраправі України проведуть мітинг під Адміністрацією Президента з метою зриву гей-параду

vezha.vn.ua

Користувач під ніком Bellingcat Monitoring Project у своєму мікроблозі у соціальній мережі «Твіттер» повідомив про те, що готуються акції протесту, організаторами яких є ультраправі групи, серед них громадська організація «Традиція і порядок», «Братство», «Катехон» і т.д. Дані мітинги планують провести перед Маршем рівності, дата якого призначена на 23 червня.

Повідомляється, що у процесі акції заплановані виступи Юрія Ноєвого, члена націоналістичної політсили Всеукраїнське об’єднання «Свобода», а також Едуарда Юрченка, засновника анти-ЛГБТ-групи під назвою «Орден».

Відзначається, що противники ЛГБТ-спільноти створили сторінку у месенджері «Телеграм». А багато хто з 463 користувачів даного каналу є прихильниками позиції неонацистського спрямування.

Згідно з інформацією, підписники групи заявили про те, що 18 червня у столиці буде проведено мітинг перед урядовим органом — Адміністрацією Президента. Вимогою активістів є запобігання майбутніх провокацій від представників ЛГБТ-спільноти, спрямованих на розширення конфліктів в українському суспільстві.

vezha.vn.ua

Як наголошується, інформація про групу розходиться по інших каналах ультраправого спрямування у месенджері, серед них «AVTONOM.NS». Даний канал є неонацистським. Також він займається поширенням інформації про насильство до етнічної меншини — циганів, расистів та ЛГБТ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*