Арсеній Яценюк: у мене ніколи не було жодної офшорної компанії, це наклеп

atavi.com

Арсеній Яценюк, екс-голова Кабінету Міністрів, лідер політсили «Народний фронт», у своєму інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону заявив, що він ніколи не мав офшорних компаній.

Яценюк зазначив, що свою першу декларацію він заповнив у 2001 році. Уже тоді політик знав, що коли-небудь будуть підраховані всі його доходи, будуть взяті документи. Після цього вимагатимуть пояснень — звідки усі гроші.

Лідер політичної сили повідомив, що на сьогодні, не можна здійснити таємний переклад навіть 10 тис. доларів. Оскільки, за його словами, все завжди стає явним. А такий суб’єкт, як Яценюк, простежується усіма розвідками світу. Тому політик ніколи не володів офшорними компаніями, а його ім’я ніколи не фігурувало у Panama papers.

Колишній голова Кабміну заявив, що за період з 2014 по 2016 року його сильно оббрехали, а нині все ще існує безліч міфів. Серед них міфи про те, що Яценюк відсвяткував «вкрадений мільярд». Автор даної статті хоч і вибачився, однак, на ці вибачення ніхто не звернувши увагу. Він був дезінформований, але цю інформацію обговорювала вся Україна. Також міфами є 24 вілли у Маямі, десятки паспортів, проживання політика за межами країни, а також місце знаходження його сім’ї або на острові, або у США. Яценюк зазначив, що не вірив, що в усі ці історії повірять люди.

atavi.com

Сам політик зазначає, що у нього завжди викликали страх корупційні схеми, але саме у них його звинуватили. Але немає ніяких доказів, які б довели його провину, тому всі звинувачення є неправдою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*