Гройсман хоче створити фонд майбутнього з грошей олігархів

Volyn.com.ua

Прес-центр Кабінету Міністрів України інформує, що голова уряду Володимир Гройсман виступив із заявою, в якому запропонував створити «Фонд майбутнього». В даний фонд будуть перераховуватися гроші, які потім будуть розподілятися для спонсорування соціальних програм.

Так, прем’єр підкреслив, що йому хотілося б створити такий фонд, куди перераховувалися б ресурси від рудників, приватизації, а також детінізації. Крім цього в даний фонд повинні потрапляти гроші, вторговані від монополій бізнесменів.

Гройсман звернув увагу на те, що ці кошти необхідно направити на навчання для дітей, а також на врегулювання інших питань. Він підкреслив, що подібні фонди активно функціонують у розвинених державах, та йому хотілося б, щоб він з’явився й в нашій країні.

Volyn.com.ua

Водночас, голова Кабміну у своїй заяві зазначив й те, що «держава в смартфоні» вже активно функціонує. Зараз українці можуть виконувати безліч процесів, таких як реєстрація дитини або бізнесу, отримання витягів з реєстрів, використовуючи при цьому лише свій смартфон.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*